V.I.P. - All inclusive řidičák

V.I.P. all inclusive řidičský průkaz

U nás zažijete servis, který Vám jiná autoškola nenabídne!

Jedna cena, úplný servis - vše v neomezeném počtu vyučovacích hodin! To tu ještě nebylo :)

Jízdy, teorie, přednášky, zkoušky

 

V.I.P. servis, výhody, které si může dopřát každý. Tento typ služby je sice trochu dražší, ale cenově rozhodně není nedostupný. A navíc posuďte, co vše za něj získáte.

Netřeba počítat kolik jízd je nutno objednávat, není třeba přemýšlet, zda si před závěrečnými zkouškami dokoupit ještě jednu, dvě jízdy s lektorem pro větší jistotu a zdokonalení, dokonce se netřeba obávat ani situace, kdyby to u závěrečných jízd napoprvé nevyšlo a Vy museli jít znovu na opravné jízdy – vše je v ceně! Samozřejmostí je i adekvátní vůz, ve kterém budete cvičné jízdy provádět.

V.I.P. řidičák od tři týdnů!

V.I.P. možné u sk. B, A nebo sdružené